جوملا

درباره ما

رضا دهقان قاديكلايي هستم.

در سال 1381 مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کردم و از همان موقع علاوه بر اشتغال در بیمارستان رازی قائم‌شهر و شفای بابلسر به عنوان مشاور تغذیه مشغول به کار و فعالیت هستم.

سابقه سال‌ها مشاوره تغذیه به من نشان داد که افراد سوالات زیاد اما عموما شبیه به همی دارند که در طول رژیم گرفتن ذهن‌شان را به خود مشغول می‌کند و ثانیا در بسیار از موارد مساله رژیم تحت تاثیر مسایل روحی و روانی و عوامل فردی و گروهی قرار دارد به همین جهت ضمن نوشتن کتاب «تمام جواب‌های من: 99 نکته برای موفقیت در هر برنامه غذایی» به ادامه تحصیل در رشته روانشناسی پرداخته و در سال 1396 موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی شخصیت از دانشگاه آزاد ساری شدم.

با پشتوانه سال‌ها تجربه رژیم درمانی و همچنین دانش روز روانشناسی و تغذیه، رژیم‌های مختلفی را ترجمه و آماده کرده ام و برای پیگیری و پایش نتایج روشهایی انتخاب کرده ام تا ضمن شناسایی علل و انگیزه‌های آغاز برنامه غذایی بتوانم شما را یاری کنم تا در ادامه راه‌تان مصمم‌تر و با انگیزه‌تر بوده و در نتیجه زودتر و بهتر به نتایج دلخواه‌تان برسید و در نهایت بتواند در همان وضعیت مطلوب‌تان بمانید.

با پشتوانه همین «» یعنی تخصص، تجربه و تعهد امیدوارم  بتوانم به شما کم کنم با پیروی از اصول تغذیه صحیح به اهداف‌تان برسید. 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 05 آذر 1399 ساعت 11:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

22100 نظرها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا

Login