سایت تغذیه و رژیم درمانی بر پایه سال‌ها تجربه در صدور برنامه آنلاین و تکیه بر به روزترین روش‌های مشاوره  (تغذیه و روانشناسی) این اطمینان را به شما می‌دهد که به روشی آسان و ایمن به وزن ایده‌آل‌تان برسید.

اصول راهنمای تغذیه آمریکا سالهای 2015 تا 2020

  • چاپ

راهنمای تغذیه سالم که از سال 1980 هر 5 سال منتشر می‌شود حاوی نکاتی است که مهمترین دغدغه‌های تغذیه‌ای،‌ سلامتی و حتی اقتصادی و فرهنگی جامعه را پوشش می‌دهد.
راهنمای جدید تغذیه که برای سال‌های 2015 تا 2020 تهیه‌ شده‌است 5 پایه اساسی و مهم را برای تغییر در برنامه‌غذایی و دستیابی به الگویی سالم در غذاخوردن معرفی نموده است.

5 پایه برنامه غذایی موفق

  1. بطور کلی از یک برنامه‌غذایی سالم استفاده نمایید: آن‌چه مهم است مجموع خوردنی‌ها و نوشیدنی‌هایی است که مصرف می‌کنید. لازم است از یک برنامه غذایی سالم که ضمن حفظ توازن انرژی بتواند ویتامین‌های و مواد مغذی را نیز به بدن‌تان رسانده و به حفظ وزن سالم‌تان یاری برساند.
  2. بر استفاده از غذاهای مملو از مواد مغذی تمرکز کنید: برای آن‌که بتوانید ضمن حفظ کالری دریافتی‌تان بتوانید مواد مغذی مورد نیازتان را دریافت نمایید. سعی کنید این غذاهای غنی از مواد مغذی را از همه گروه‌های غذایی و همه غذاهای موجود در یک گروه دریافت دارید.
  3. کالری دریافتی از شکر و چربی‌های اشباع را محدود کرده و مصرف نمک را کمک کنید: الگوی مصرف‌تان را به نحوی تنظیم نمایید که سدیم، شکر و چربی‌اشباع دریافتی‌تان کاهش یابد. غذاها و نوشیدنی‌هایی که حاوی مقادیر کمتری از مواد مذکور باشند می‌توانند نقش مهمی در تامین ویتامین‌های مورد نیازتان ایفا نمایند.
  4. انتخاب‌های بهتر و سالم‌تر داشته‌باشید: اصول گفته‌شده بالا را بر اساس فرهنگ و سبک زندگی خودتان به آرامی در برنامه‌غذایی‌تان لحاظ کنید تا همواره در حال حرکت به سوی برنامه‌غذایی‌ای سالم‌تر باشید.
  5. الگوی غذایی سالم را ترویج کنید: هر فرد می‌تواند بر سلامت الگوی غذایی مکانی که در آن کار می‌کند، آموزش می‌بیند، زندگی و بازی می‌کند تاثیر بگذارد.
بازگشت به بالا

ویژگی‌های برنامه غذایی سایت

کاملا اقتصادی

این برنامه هزینه‌ای اضافی برای استفاده از غذاهای خاص یا روش‌های تهیه خاص به شما تحمیل نمی‌کند.

طراحی منحصربفرد

با کاربری بسیار آسان و بسیار قابل انعطاف برای استفاده توسط همه فرهنگ‌های غذایی کشورمان ساخته شده است.

لذت غذا خوردن با خانواده

برای رعایتش لازم نیست غذایی جدا از غذای خانواده بخورید یا سفره‌تان را جدا کنید.

پشتیبانی و پایش

همیشه در حال پایش نحوه رژیم گرفتن‌تان هستیم و هر وقت سوالی داشته باشید پاسخ‌گوی‌تان خواهیم بود.

تثبیت و حفظ نتیجه

طراحی  رژیم و آموزش‌های همراه آن کمک می‌کند تا بتوانید وزن‌تان را تثبیت کنید و حفظ نمایید.

قابل استفاده در همه جا

دیگر نگران میهمانی و مسافرت نباشید. این رژیم در همه جا قابل اجراست و هیچ مانعی برای اجرای آن وجود ندارد.

alt-icon

رژیمی کاملا انعطاف پذیر

احتمالا شما قبلا هم یک یا چندبار رژیم گرفته‌اید و طعم نرسیدن را چشیده‌اید! تفاوتی ندارد که می‌خواستید وزن کم کنید یا وزن‌تان را افزایش دهید یا ثابت نگه‌دارید! قند و چربی‌خون‌تان بالا بوده یا فشار خون‌تان بالاست.! وقتی نتیجه نمی‌گیرید یعنی جایی از کار می‌لنگد. اگر چه در بسیار از موارد که رژیم را از کسانی غیر از دانش‌آموختگان تغذیه می‌گیرید پیشاپیش شکست خورده‌اید اما برخی از موارد برنامه‌تان را از کسانی که می‌گیرید که در این رابطه آموزش دیده‌اند و سال ها تجربه دارند. 

مشکل از شماست؟ مگر خودتان اقدام نکرده‌اید؟ مگر اراده و عزم تان بر تغییر نیست؟ پس مشکل ازکجاست؟ 

من با سابقه‌ای که از سال‌ها مشاوره مراجعینم دارم و شما می‌توانید آن را در کتابم با نام «99 نکته برای موفقیت در هر برنامه غذایی» مطالعه بفرمایید و همچنین دانشی که در زمینه روان‌شناسی کسب کرده‌ام و بر تکیه بر هر دو دانش که در دانشگاه آموخته و برای اقدام در آن‌ها صاحب مهارت هستم شما را با مشکلاتی که دانسته و ندانسته، خواسته و ناخواسته شما را در رسیدن به اهداف تان ناکام‌ می‌گذارند مواجه کرده و به شما کمک می‌کنم تا بتوانید بر آن‌ها غالب شوید. 

چرا ما؟

چرا برنامه غذایی سایت تغذیه و رژیم درمانی؟

۱ با پشتوانه دانش تغذیه و روان‌شناسی برنامه‌ای جامع برای‌تان تدارک دیده‌ایم. 

 

۲برای مقاومت روحی و جسمی‌ (استپ تغییر وزن) تان هم برنامه‌ داریم و نمی‌گذاریم ناامید شوید.

50-50

ما 50 درصد راه را برای‌تان هموار کرده‌ایم حالا نوبت 50 درصد شماست. نگران نباشید: همراه‌تان هستیم.

دریافت رژیم

مهارت‌های ما


برنامه غذایی
برنامه مکمل
شناخت موانع روحی و روانی
پشتیبانی

Login